Bizimle iletişim kur
Kevin Sun

Telefon numarası : +86 18003807607

Naber : +8618003807607

Damperin Dönüş Yönü Nasıl Ayırt Edilir

May 24, 2022

işlevidamperpervaneye daha düzgün hava akışını sağlamak için havayı önceden döndürmektir.Sağ elini kullanan bir fan üzerine bir solak damper takılırsa, rüzgar, esas olarak aşırı yük ve güçlü titreşim olarak kendini gösteren kanatları doğrudan etkileyecektir, damper tamamen açıksa, akım düz ve şiddetli olarak yükselecektir. durumlarda, motor yanacaktır.

 

hakkında en son şirket haberleri Damperin Dönüş Yönü Nasıl Ayırt Edilir  0

 

Bugün sizlerle damperin dönüş yönünün nasıl ayırt edileceğini paylaşacağım.Önce bu yatay dampere bakalım.İlk olarak, taban noktası olarak damperin destek çubuğunu bulmamız (veya taban noktası olarak hava giriş yönünü almamız) ve ardından bağlantı kolunun tam kapalıdan tamamen açık dönüş yönünü gözlemlememiz gerekir, saat yönünde dönüş doğrudur dönüş, saat yönünün tersine dönüş, sola dönüştür.

 

hakkında en son şirket haberleri Damperin Dönüş Yönü Nasıl Ayırt Edilir  1

 

Üzerine monte edilen damperin dönüş yönü nasıl ayırt edilir?fan?İlk olarak, motor tarafında duruyoruz ve kolun tam kapalıdan tam açık konumuna doğru yönünü gözlemliyoruz (daha iyi ayırt etmemize yardımcı olmak için anahtarın yönü de damper üzerinde işaretlenecektir), saat yönünde dönüş doğru ve saat yönünün tersine dönüş sol.

 

Sadece taç yaprağı tipi damperin dönüş yönünü ayırt etme yöntemini paylaştım.Damperin yaygın biçimleri tek plakalı, üç plakalı ve panjurdur.Bunlar arasında, tek plakalı ve üç plakalı, dönüş yönlerine bölünmez ve doğrudan hava girişi yönüne göre monte edilebilir.Kepenk tipi damper ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=mUZxYOZKRNI&t=39s