Bizimle iletişim kur
Kevin Sun

Telefon numarası : +86 18003807607

Naber : +8618003807607

Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.

SIMO Üfleyici

Endüstriyel Fan Fan İmalat Uzmanları

Birinci sınıf ürünler, birinci sınıf teknoloji, birinci sınıf hizmet

  • Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.
  • Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.
  • Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.
  • Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.
  • Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.
  • Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd.
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar TGÇÇ No. Çalışanları 200~300
Yıllık satış 3500000-5000000 Yıl kurulan 2008
İhracat p.c 60% - 70%
Giriş

Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd., Henan eyaleti, Xinxiang şehrinde bulunan, 2008 yılında kurulmuştur. SIMO, santrifüj fanların, eksenel fanların, fan fan parçalarının araştırma, geliştirme, üretim, satış ve servisini yapan profesyonel bir üreticidir. Sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetlerine adanmış Çin Genel Makine Endüstrisi Birliği'nin kıdemli üyesi olan SIMO, deneyimli mühendislerimiz gereksinimlerinize göre tam müşteri memnuniyeti sağlayacaktır. Son yıllarda, SIMO Blower, yerli aerodinamik uzmanlarını, ileri teknolojiden yararlanarak ve sürekli yeni ürünler tasarlayarak araştırma ve geliştirmeye katılmaya davet etti. Özel tasarım, imalat, test, muayene ve servis kalıbı teknik düzeyde gerçekleştirilir. Ayrıca CE ve ISO 9 0 0 1 sertifikası aldık. Çin'in çevresindeki tüm şehir ve illerde iyi satış yapan ürünlerimiz, Rusya, Avustralya, Pakistan, Tayland, Vietnam, Şili ve diğer ülkeler gibi ülke ve bölgelerdeki müşterilere de ihraç edilmektedir. SIMO Blower ürünleri enerji santrali, metalurji, kimya endüstrisi, çimento ve cam üretimi, endüstriyel kazan sistemi, toz giderme sistemi ve diğer endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. İster fan çözümü yapıyor olun, ister yerinde teknik destek ve servis sağlıyor olun, müşteri hizmetleri merkezimizle kaynak gereksinimleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

Çin Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

Eski Xinxiang Blower Fabrikası olarak bilinen Xinxiang SIMO Blower Co, Ltd, 1955 yılında, Çin'in en büyük fan üreticilerinden biri olan eski Devlet Makine Sanayi Bakanlığı'nda endüstriyel fanların belirlenmiş üreticisi olan 1955 yılında kuruldu. İl düzeyinde gelişmiş yönetim kuruluşu China Fan Association üyesi olan SIMO BLOWER, “Sözleşme onurlandırma ve Söz Verme Teşebbüsü”, “Kalite Yönetiminin Gelişmiş Birimi” ve 20'den fazla il ve belediye fahri unvanını kazandı. “Müşteri Memnuniyeti İşletmesi” ve ISO9001 uluslararası kalite sertifikasını geçerek markayı "SIMO" olarak kaydettirme.

Çin Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

SIMO, servis ve satış sonrası sistem inşasında mükemmellik için çaba gösterir Ülke çapında servis çıkışları kurmak. Servis ekibi müşteriye hızlı bir şekilde cevap verdi. Ekipmanın sorunsuz kurulumunu, devreye alınmasını ve çalışmasını sağlamak için 24 saat hizmet hattı her zaman çevrimiçi durumdadır. Her müşterinin nüanslı hizmetten yararlanması gerektiğine inanıyoruz. Güvenilir servis garantileri zamanın testidir.

Çin Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

SIMO, en gelişmiş fan test merkezine ve 40'tan fazla set test ekipmanına sahip 50'den fazla Ar-Ge mühendisi dahil 300'den fazla çalışana sahiptir. Dahası, tanınmış yerli ve yabancı aerodinamik uzmanlarını araştırma ve geliştirmeye katılmaya davet ettik ve büyük bilimsel araştırma enstitüleriyle derin işbirliği ilişkileri sürdürdük.

Çin Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd. şirket Profili 0