Termik Santralde Büyük SIMO Blower Kömür Yakıtlı Kazan Fanları

Temel bilgi
Menşe yeri: Henan Çin
Marka adı: SIMO
Sertifika: CE, ISO9001:2008,TUV
Model numarası: SIMO Üfleyici 5-11
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: 300-5000 USD
Ambalaj bilgileri: İhracat tahta sandık ambalaj, çelik palet ambalaj
Teslim süresi: 15-35 Gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Ödeme Süresi Pazarlık Edilebilir
Yetenek temini: 500 sets per monthfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.transla
tip: Santrifüj Fan Bıçak ağzı: Geriye
Güç aktarma: V Kayışı Tahrikli Malzeme: Karbon Çelik / Alaşımlı Çelik / Paslanmaz Çelik
Sistem tipi: Tek giriş, Çıkıntı tipi renk: Müşterinin Gereksinimi
Vurgulamak:

santral üfleyici

,

termik santral kimliği fan

Büyük Kapasiteli Kömür Yakıtlı Kazan Termik Santrali Hava Üfleyici Fan

 

Giriş

 

Büyük Kapasiteli Kömür Yakıtlı Kazan Termik Santrali Hava Üfleyici Fan çeşitli kömür kalitesine uygun olarak özel olarak tasarlanmış ve duman ve toz giderme cihazı (1 ~ 20 ton / saat) ile donatılmış toplam% 90,5 iç basınç verimliliğine sahip kazan kaynaklı çekişli fandır.

This type of fan is currently used in the boiler industry. Bu tip fan şu anda kazan endüstrisinde kullanılmaktadır. The air volume of the induced draft fan and the difference in wind pressure are relatively large, in order to adapt to the above situation, considering the practicability of the fan, in addition to the 20-ton boiler ID fan need large power coupling direct transmission, the other uses the triangular belt type transmission. İndüklenmiş taslak fanın hava hacmi ve rüzgar basıncı farkı, yukarıdaki duruma uyum sağlamak için, fanın uygulanabilirliğini göz önünde bulundurarak, 20 ton kazan ID fanına ek olarak büyük güç bağlantı doğrudan iletimine ihtiyaç duyar diğeri üçgen kayış tipi şanzımanı kullanır.

Bu, aynı tonaj kazanındaki çeşitli toz toplayıcıların, kombine yedek fan serisinin ve makine numarasının gereksinimlerini karşılamak için farklı hızlar kullanabilir.

 

Teknik veri

 

ÜRÜN PARAMETRELERİ
Üfleyici Fan
Uygulama
Sıcaklık Normal sıcaklık havası, Sıcak hava
Hava bileşimi Temiz hava, Tozlu hava, Aşındırıcı gaz, Yanıcı gaz, Toz malzemeler, Hafif parçacık malzemeleri
Üfleyici Fan
Verim
Pervane çapı

400-900

aa
Ana mil hızı

~ 2900 1740

rpm
Basınç aralığı

~ 3197 990

baba
Akış aralığı

2750 ~ 36140

m3 / h
Üfleyici Fan
yapı
Bıçak ağzı Geriye
Pervane desteği SWSI (Tek Genişlik, Tek Giriş), Çark aşınmış.
Güç aktarma V-Kayış Atayabilir
Yağlama Yağ banyosu yağlaması
Rulman soğutma Hava soğutma, Su soğutma, Yağ soğutma
Üfleyici Fan
sistem
yapılandırma
Motor ABB, SIEMENS, WEG, TECO, SIMO, Çinli marka…

 

Atayabilir

Çark Q235, Q345, SS304, SS316, HG785, DB685 ...

Gövde, Hava giriş konisi,

Hava giriş damperi

Q235, Q345, SS304, SS316, HG785, DB685 ...
Ana mil 45 # çelik (Yüksek mukavemetli karbon yapısal çelik), 42CrMo, Paslanmaz çelik ...
Rulman FAG, SKF, NSK, ZWZ…
Üfleyici Fan
İsteğe bağlı
bileşenler
Sistem taban çerçevesi, Koruyucu eleme, Susturucu, Giriş ve Çıkış boru hattı kompansatörü,
Giriş ve Çıkış flanşı, Damper, Elektrikli aktüatör, Şok izolatörü, Diyafram kaplini, Sıvı kaplini, Motor yağmur kapağı, Sıcaklık sensörü, Titreşimli sensör, Yumuşak yol verici, İnvertör, Özel Elektrik Motoru, Sistem izleme Cihazı, Yağlama sistemi, Tepe yağ tankı vb.


Avantajları ve Özellikleri

 

1. It is capable of outputting a higher outlet pressure while providing more gas flow with lower noise. 1. Daha düşük gürültü ile daha fazla gaz akışı sağlarken daha yüksek bir çıkış basıncı çıkış kapasitesine sahiptir. Stable operation at higher media temperatures. Yüksek ortam sıcaklıklarında kararlı çalışma.

2. The adjustment door can be used to flexibly adjust the pressure and flow of the fan during operation. 2. Ayar kapısı, çalışma sırasında fanın basıncını ve akışını esnek bir şekilde ayarlamak için kullanılabilir. It can also be equipped with a variable frequency motor to adjust the pressure and flow of the fan by changing the speed. Ayrıca, hızı değiştirerek fanın basıncını ve akışını ayarlamak için değişken bir frekans motoru ile donatılabilir.

3. The bearing cooling method selects a low-cost water-cooling method or an oil-cooling method with better heat dissipation depending on the gas temperature and the conditions of the use environment. 3. Rulman soğutma yöntemi, gaz sıcaklığına ve kullanım ortamının koşullarına bağlı olarak düşük maliyetli bir su soğutma yöntemi veya daha iyi ısı dağılımı olan bir yağ soğutma yöntemi seçer. For extremely high temperature operating conditions, an electronic cooler can also be added to absolutely protect the reliable operation of the fan system. Aşırı yüksek sıcaklık çalışma koşulları için, fan sisteminin güvenilir çalışmasını kesinlikle korumak için bir elektronik soğutucu da eklenebilir.

4. çark malzemeleri ve ana şaft, farklı çalışma koşulları ve çalışma hızı için, seçecektir yüksek mukavemetli karbon çelik, düşük alaşımlı çelik, yüksek sıcaklık alaşımlı çelik, yüksek sıcaklığa dayanıklı yüksek mukavemetli alaşımlı çelik, yapmak yüksek sıcaklıklarda güvenilir mukavemet sağlamak için pervane ve ana mil.

5. For dust-containing gas, we can meet various working conditions from a small amount of dust to a very large dust content. 5. Toz içeren gaz için, az miktarda tozdan çok büyük bir toz içeriğine kadar çeşitli çalışma koşullarını karşılayabiliriz. After special treatment, the surface hardness of the blade can reach HRC60~70, which can extend the life of the impeller by more than 3 times. Özel işlemden sonra, bıçağın yüzey sertliği, pervanenin ömrünü 3 kattan fazla uzatabilen HRC60 ~ 70'e ulaşabilir.

6. Rulman muhafazası, fan çalışması izleme cihazını takmak için sıcaklık ve titreşim sensörü montaj konumları için ayrılmıştır.

7. Çarkın kaynağı ve ana mili, mukavemet sağlamak için kaynak hatası ve malzeme hatası olmadığından emin olmak için ultrasonik hata tespiti.

8. üretim tamamlandıktan sonra, tüm ürünler güvenilir çalışma için çalışma ve titreşim değerleri için test edilir.

9. seçim için çeşitli aksesuarlar vardır.

 

SSS

 

1. Endüstriyel santrifüj fanları tasarlarken hangi parametrelerin sağlanması gerekir?

Cevaplar: Hava akışı, toplam basınç veya statik basınç, giriş sıcaklığı, yerel voltaj ve frekans, Rakım vb.

Ortamda yanıcı ve patlayıcı gaz veya büyük toz yüklemesi varsa, lütfen tasarımcıyı da bilgilendirin.

2. şirketinizin satış öncesi hizmet ve satış sonrası hizmet hakkında Nasıl?

Cevaplar: bizim işbirliği Önce, biz çalışma durumuna göre teknik çözüm yapmak yardımcı olmak için profesyonel teknik ekibimiz var, santrifüj fan verimlilik operasyon emin olmak için.

After sales service, we will offer 12 months' repairing service, and provide lifelong follow-up services. Satış sonrası servis, biz 12 ay tamir hizmeti sunacak, ve ömür boyu takip hizmetleri sunmak. Besides, our engineers are available for going abroad to offer the repairing service. Ayrıca, bizim mühendislerimiz yurtdışına gitmek için tamir hizmeti sunmak için kullanılabilir.

3. Şirketinizin nitelikleri var mı?

Cevaplar: SIMO Blower almış ISO 9001-2008, CE, BV sertifikaları ve böylece.

 

Termik Santralde Büyük SIMO Blower Kömür Yakıtlı Kazan Fanları 0

Termik Santralde Büyük SIMO Blower Kömür Yakıtlı Kazan Fanları 1

İletişim bilgileri
simoblower

Telefon numarası : +8615637378936

Naber : +8618003807607