Mesaj gönder
Hakkımızda
Cases
Home >

Xinxiang SIMO Blower Co., Ltd. company cases

Latest company case about Ağır kullanımlı solucan

Ağır kullanımlı solucan

2012'den 2013'e kadar SIMO BLOWER, Rusya, Ukrayna'daki Avrupa distribütörümüzle birlikte,Guatemala ve diğer ülkeler birlikte büyük ölçekli endüstriyel inşaat projelerini yürütüyorProjeye katılan endüstriyel kazanlar, yağdırıcılar, kükürtten arındırma ünitesi, üretim hattında kullanılan termal enerji santralleri, metalürji tesisleri ve çelik,Denitrifikasyon cihazı 30'dan fazla ağır görev santrifüj fan seti sağlar.En büyük kapasitelerden biri 850000m3/h'ye ulaştı, maksimum basınç 8000pa'ya ulaştı, makine çapı 3.2 metreye ulaştı.SIMO BLOWER, ağır kullanımlı fanların tasarımı ve üretimi alanındaki zengin deneyimlerini kullanıyor, tasarım, yapısal tasarım, nakliye, kurulum, işletme, operatör eğitimi vb. açısından fan performansı,Müşterilere bir dizi profesyonel danışmanlık ve özel hizmet sunmakBu projeler için SIMO BLOWER tarafından sağlanan ağır kullanımlı fanlar kullanıma verildi ve iyi çalışıyor.SIMO BLOWER ve Avrupa dağıtımcısı arasındaki işbirliği daha geniş bir alana yayıldı.
2024-06-20
Read More
Latest company case about Cement production line

Cement production line

İtalya çimento grubu Shaanxi Fuping Cement Limited Şirketi Kuzey Çin'deki en büyük çimento üretim tesislerinden biridir. Müşterinin fan performansına çok katı gereksinimleri var.güvenilirlik2009'da şirket, müşterilerin performans gereksinimlerini karşılamak için ana fanlar tarafından şirketimizden satın alınan günde 5000 tonlık bir çimento üretim hattı sipariş etti.Fan aşınmaya dayanabilirken, çok fazla toz ve uzun süre kullanılması nedeniyle ve bakım maliyetlerinde tasarruf,Biz özel bir yazılım aracılığıyla kullanıcılar çalışma koşulları için uygun olan Y4-2X10 serisi fan tercih, ve daha sonra yüksek sertlik kompozite kaplama aşınması ile bıçak yüzeyi kurmak, 3 kattan fazla fan rotor ömrünü uzatmak.Müşteriler, şirketimin sunduğu fanların kalitesi ve hizmetinden çok memnun., ve şirketimizle işbirliği yapmaya devam edeceğiz.  
2024-06-15
Read More
Latest company case about Endüstriyel kazan İndüklü çekim santrifugal fan

Endüstriyel kazan İndüklü çekim santrifugal fan

Çekim fanıBu serise bir çeşit kazan santrifüj fan.endüstriyel santrifugalFan çeşitli yanma fırınları için donatılmıştır.Çekim fanıAyrıca 1t/h~20t/h endüstriyel kazan duman ve toz giderme cihazı için de kullanılır.   Çok benzer performans koşulları seçilebilir, ancak en yüksek sıcaklık 250 °C'ye kadar olmalıdır. Atış fanının ön tarafında, %85 verimliliği olan toz toplayıcı cihaz kurulmalıdır.Endüstriyel santrifüj fan hizmet ömrünü uzatan toz ve duman gazı hacmini azaltabilir.   Karakteristik Son zamanlarda endüstriyel kazanın birçok modeli vardır, yakılan kömürün kalitesi farklıdır ve toz toplayıcısının engelliği farklıdır.Bu duruma uyum sağlamak, fan ekonomisini göz önünde bulundurarak, 20 t/h kazanla donatılmış dalgıç fan kullanımı hariç. kalan dalgıç fanlar V kemeri tahriklidir.Tek bir model kazanı tatmin edebilir, tüm tür yağdırıcıları yapılandırabilir., fan makinesi serisini azaltmak, aynı zamanda gerçek duruma göre kullanımı kolay, ideal hava hacmini ve hava basıncını elde etmek için iğne hızı değiştirmek     İndüklü taslak fanın yapısı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen SIMO BLOWER gerçek zamanlı dinamiklerine dikkat etmeyi sürdürün.
2024-06-15
Read More
Latest company case about Kazan sistemi fanı

Kazan sistemi fanı

Zhengzhou Boiler Co., Ltd. ve Chongqing Vaux kazanları SIMO BLOWER'in uzun süreli sadık müşterileridir.zincir kazanları, kömürle çalışan kazanlar, biyo kütle yakıt kazanları, fan sistemlerinde kullanılan atık yakma kazanları ve kazan kullanıcıları için yüksek kaliteli hizmet,İki şirketin SIMO BLOWER'dan toplam satın almaları 2500'den fazla birim.FD FAN, ID FAN, PA FAN ve SA FAN gibi, en büyük kazan özelliklerini 400 t/saat üzerinde destekler.SIMO BLOWER'ın kazanı fanı, iki şirketin güvenilir bir kazan ürün desteği sağlamaya devam ettiği için olağanüstü kalite ve performansla.      
2024-01-03
Read More
Latest company case about Yüksek basınçlı çöp yakıcı santrifugal fan

Yüksek basınçlı çöp yakıcı santrifugal fan

Yaz hızla bir anıya dönüşüyor, çünkü hafta sonu ziyaret etmek için temiz bir plaj yok.MCS için sahil muhafızı memuru.Ve bu uluslararası bir sorun haline geldi. Daha fazla insan çevre koruma faaliyetlerine katılıyor. Çöple nasıl başa çıkılacağına daha fazla dikkat edildi. Çöp yanlış yere konulmuş bir kaynak türüdür.Bu kaynakları yeniden kullanmayı düşünen insanlar artıyor.Elektrik Enerjisi üretimi çöp yakma sorununu çözmek için gerekli bir yol haline geldi. 13 Ocak 2016'da Vietnam müşterileriyle müzakere ettikten sonra SIMO BLOWER'in fabrikasını ziyaret ettiler.Sözleşme imzalandı.Son zamanlarda, özel yüksek basınçlı çöp yakıcı santrifüj fanı üretimi tamamladı.SIMO BLOWER fanın özel tasarım şemasını alın. Şu anda, yüksek basınçlı hava alıcısı, yüksek performanslı çalışmayı sağlamak için hava alıcısının standartlaştırılmasında, sistematik test edilmesinde, üretiminde tamamlanmıştır.Deneme sonuçları, döngünün dinamik dengesinin ulusal standart 3 ile uyumlu olduğunu göstermektedir..0mm/s ve fanın titreşimi 4.5mm/s standartına uygun. SIMO BLOWER çevre korumasına katkıda bulunmaya istekliyiz.
2018-05-09
Read More
Latest company case about Sülfürlenme ve denitrifikasyon için indüklü akım fanları

Sülfürlenme ve denitrifikasyon için indüklü akım fanları

Çevre koruması konusunda kararlı bir Fransız elektrik şirketi, 14 Haziran 2016'da SIMO BLOWER'a geldi.Ve onlar kükürtten arındırma ve denitrifikasyon için bir grup kışkırtıcı fan satın almak istiyorlar.Bu kez SIMO BLOWER'ı ziyaret etmelerinin amacı, üretim gücümüzü araştırmak.ve SIMO BLOWER ile projeyi teknik ve ticari planları hakkında görüşmeler yaparak. ●Şirketin üretim gücü: Müşteriler SIMO BLOWER'in üretim sürecini ve kalite kontrol prosedürlerini, fiziksel ve kimyasal laboratuvar, hammaddelerin kesimi,fan parçalarının kaynaklanması, çalıştırma testi, dinamik dengeleme ve rotörün kızartılması vb. Denetimden sonra müşteriler SIMO'nun üretim gücünü çok takdir ettiler.SIMO BLOWER fan tasarımında zengin bir deneyim biriktirmiştir.60 yıldan fazla bir fan üretimi tarihindeki üretim, test ve benzeri. ve SIMO BLOWER ISO9001 sertifikasını aldı:2008, CE, ISO4001-2004, GB/T24001-2004, ve AA seviyesinde. Biz de hükümet tarafından verilen bilim ve teknoloji ilerleme ödülü aldık. ve tüm fanlar tasarlanmıştır, geliştirilmiştir, üretilmiştir,ve GB/T19001-ISO9001 kalite sistemine göre kurulmuştur. ●Teknoloji: Fransız arkadaşlarımız fan teknolojisi hakkında bir dizi soru sordu.Çizimleri nasıl tasarlayacağız?SIMO BLOWER, üfleyiciler için CAD bilgisayar destekli tasarımı, kilit bileşenler için CAPP bilgisayar destekli süreç tasarımı ve kilit bileşenler için sonlu eleman gücü hesaplamalarını benimser.Farklı tasarım ve model seçimi planlarını ilgili yazılımlar ile karşılaştırıyoruz.Ve üfleyicilerin performans testleri bilgisayar otomatik kontrolü ile yapılır. Müşteriler, SIMO BLOWER'in Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Merkezini ziyaret ettikten ve denetledikten sonra çok memnun kaldılar. ●Ticari planlar: Fransa'dan uzaklara gelen satın alma müdürü, ödeme yöntemi için çok sıkı şartlar koymaktadır.Ön ödeme ve kalite garantisi teminatı hakkında soru sordu.SIMO BLOWER'in ticari temsilcileri müşterilere SIMO BLOWER'in ödeme yönteminin her zaman mevcut genel uluslararası ticaret ödeme yöntemine uygun olduğunu açıkladı.Açıklamamızı dinledikten sonra, müşteriler SIMO BLOWER ile ödeme yöntemi konusunda anlaştılar. Sevgili gezegenimizin çöp gezegenine dönüşmesini önlemek için herkese çöple düzgün bir şekilde başa çıkma çağrısı yapıyoruz. Çöple iyi başa çıkılırsa, atıkları hazinelere dönüştürebiliriz.
2018-04-03
Read More
Latest company case about Çelik fabrikası için toz temizleme merkezkaç fanı

Çelik fabrikası için toz temizleme merkezkaç fanı

Toz temizleme santrifüj fanı Rusya'daki müşteri tesisine geldi. Dört set çelik fabrikasının indüklü çekim nefesi fanlarının çapı 3000mm'ye ulaştı. SIMO BLOWER'ın satış direktörü ve teknik mühendisi, müşteri tarafından Rusya'ya davet edildi.Müşterilerin gereksinimlerine göre kurulum yöntemi ve işletme hizmeti sağlamak için uygulama alanına gidecek olanBu arada, müşteriler için teknik eğitim ve hizmet verecekler. Eğer fanlar ile ilgileniyorsanız, başvuru siteye gelmek için hoş geldiniz.service@simoblower.com.
2018-04-03
Read More
Latest company case about Tangshan Jindi Heavy Machinery Cement Co., Ltd. Hebei Eyaletinde ünlü bir çimento üreticisidir.

Tangshan Jindi Heavy Machinery Cement Co., Ltd. Hebei Eyaletinde ünlü bir çimento üreticisidir.

Tangshan Jindi Heavy Machinery Cement Co., Ltd. Hebei Eyaletinde ünlü bir çimento üreticisidir.SIMO üfleyicisi her iki seferde de başarılı bir teklif kazandı.Birinci üretim hattı, Grate soğutucu soğutma fanı, fırın başı fanı ve fırın uç fanı kullanıma verildi.Havalandırma üfleyicisi ve indüklü taslak fan üretilmektedir..
2015-01-12
Read More
Latest company case about Şili müşteri için toz toplayıcı fanlar üretimi tamamladı

Şili müşteri için toz toplayıcı fanlar üretimi tamamladı

25 Kasım'da, Şili müşteri için toz toplayıcı fanlar üretimi ve boyacılığı tamamladı, teslimatı bekliyor.
2015-01-12
Read More
Latest company case about Ağır kullanımlı solucan

Ağır kullanımlı solucan

2012'den 2013'e kadar SIMO BLOWER, Rusya, Ukrayna'daki Avrupa distribütörümüzle birlikte,Guatemala ve diğer ülkeler birlikte büyük ölçekli endüstriyel inşaat projelerini yürütüyorProjeye katılan endüstriyel kazanlar, yağdırıcılar, kükürtten arındırma ünitesi, üretim hattında kullanılan termal enerji santralleri, metalürji tesisleri ve çelik,Denitrifikasyon cihazı 30'dan fazla ağır görev santrifüj fan seti sağlar.En büyük kapasitelerden biri 850000m3/h'ye ulaştı, maksimum basınç 8000pa'ya ulaştı, makine çapı 3.2 metreye ulaştı.SIMO BLOWER, ağır kullanımlı fanların tasarımı ve üretimi alanındaki zengin deneyimlerini kullanıyor, tasarım, yapısal tasarım, nakliye, kurulum, işletme, operatör eğitimi vb. açısından fan performansı,Müşterilere bir dizi profesyonel danışmanlık ve özel hizmet sunmakBu projeler için SIMO BLOWER tarafından sağlanan ağır kullanımlı fanlar kullanıma verildi ve iyi çalışıyor.SIMO BLOWER ve Avrupa dağıtımcısı arasındaki işbirliği daha geniş bir alana yayıldı.
2024-06-20
View More
Latest company case about Cement production line

Cement production line

İtalya çimento grubu Shaanxi Fuping Cement Limited Şirketi Kuzey Çin'deki en büyük çimento üretim tesislerinden biridir. Müşterinin fan performansına çok katı gereksinimleri var.güvenilirlik2009'da şirket, müşterilerin performans gereksinimlerini karşılamak için ana fanlar tarafından şirketimizden satın alınan günde 5000 tonlık bir çimento üretim hattı sipariş etti.Fan aşınmaya dayanabilirken, çok fazla toz ve uzun süre kullanılması nedeniyle ve bakım maliyetlerinde tasarruf,Biz özel bir yazılım aracılığıyla kullanıcılar çalışma koşulları için uygun olan Y4-2X10 serisi fan tercih, ve daha sonra yüksek sertlik kompozite kaplama aşınması ile bıçak yüzeyi kurmak, 3 kattan fazla fan rotor ömrünü uzatmak.Müşteriler, şirketimin sunduğu fanların kalitesi ve hizmetinden çok memnun., ve şirketimizle işbirliği yapmaya devam edeceğiz.  
2024-06-15
View More
Latest company case about Endüstriyel kazan İndüklü çekim santrifugal fan

Endüstriyel kazan İndüklü çekim santrifugal fan

Çekim fanıBu serise bir çeşit kazan santrifüj fan.endüstriyel santrifugalFan çeşitli yanma fırınları için donatılmıştır.Çekim fanıAyrıca 1t/h~20t/h endüstriyel kazan duman ve toz giderme cihazı için de kullanılır.   Çok benzer performans koşulları seçilebilir, ancak en yüksek sıcaklık 250 °C'ye kadar olmalıdır. Atış fanının ön tarafında, %85 verimliliği olan toz toplayıcı cihaz kurulmalıdır.Endüstriyel santrifüj fan hizmet ömrünü uzatan toz ve duman gazı hacmini azaltabilir.   Karakteristik Son zamanlarda endüstriyel kazanın birçok modeli vardır, yakılan kömürün kalitesi farklıdır ve toz toplayıcısının engelliği farklıdır.Bu duruma uyum sağlamak, fan ekonomisini göz önünde bulundurarak, 20 t/h kazanla donatılmış dalgıç fan kullanımı hariç. kalan dalgıç fanlar V kemeri tahriklidir.Tek bir model kazanı tatmin edebilir, tüm tür yağdırıcıları yapılandırabilir., fan makinesi serisini azaltmak, aynı zamanda gerçek duruma göre kullanımı kolay, ideal hava hacmini ve hava basıncını elde etmek için iğne hızı değiştirmek     İndüklü taslak fanın yapısı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen SIMO BLOWER gerçek zamanlı dinamiklerine dikkat etmeyi sürdürün.
2024-06-15
View More
Latest company case about Kazan sistemi fanı

Kazan sistemi fanı

Zhengzhou Boiler Co., Ltd. ve Chongqing Vaux kazanları SIMO BLOWER'in uzun süreli sadık müşterileridir.zincir kazanları, kömürle çalışan kazanlar, biyo kütle yakıt kazanları, fan sistemlerinde kullanılan atık yakma kazanları ve kazan kullanıcıları için yüksek kaliteli hizmet,İki şirketin SIMO BLOWER'dan toplam satın almaları 2500'den fazla birim.FD FAN, ID FAN, PA FAN ve SA FAN gibi, en büyük kazan özelliklerini 400 t/saat üzerinde destekler.SIMO BLOWER'ın kazanı fanı, iki şirketin güvenilir bir kazan ürün desteği sağlamaya devam ettiği için olağanüstü kalite ve performansla.      
2024-01-03
View More
Latest company case about Yüksek basınçlı çöp yakıcı santrifugal fan

Yüksek basınçlı çöp yakıcı santrifugal fan

Yaz hızla bir anıya dönüşüyor, çünkü hafta sonu ziyaret etmek için temiz bir plaj yok.MCS için sahil muhafızı memuru.Ve bu uluslararası bir sorun haline geldi. Daha fazla insan çevre koruma faaliyetlerine katılıyor. Çöple nasıl başa çıkılacağına daha fazla dikkat edildi. Çöp yanlış yere konulmuş bir kaynak türüdür.Bu kaynakları yeniden kullanmayı düşünen insanlar artıyor.Elektrik Enerjisi üretimi çöp yakma sorununu çözmek için gerekli bir yol haline geldi. 13 Ocak 2016'da Vietnam müşterileriyle müzakere ettikten sonra SIMO BLOWER'in fabrikasını ziyaret ettiler.Sözleşme imzalandı.Son zamanlarda, özel yüksek basınçlı çöp yakıcı santrifüj fanı üretimi tamamladı.SIMO BLOWER fanın özel tasarım şemasını alın. Şu anda, yüksek basınçlı hava alıcısı, yüksek performanslı çalışmayı sağlamak için hava alıcısının standartlaştırılmasında, sistematik test edilmesinde, üretiminde tamamlanmıştır.Deneme sonuçları, döngünün dinamik dengesinin ulusal standart 3 ile uyumlu olduğunu göstermektedir..0mm/s ve fanın titreşimi 4.5mm/s standartına uygun. SIMO BLOWER çevre korumasına katkıda bulunmaya istekliyiz.
2018-05-09
View More
1 2
1 2 3